


Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мольберт для малювання дошка двостороння навчальна 30 x 40 см
Опис
- РОЗМІР: 30 x 40 СМ
- двосторонній: крейда та сухе стирання
- жорстка конструкція з дерева та МДФ
- великий набір магнітних аксесуарів
- Набір містить маркери, крейди та губку для стирання
ДОШКА ДЛЯ СУХОГО СТИРАННЯ
Ідеально підходить для навчання письму та рахунку. Магнітні аксесуари також можна використовувати для розваги.
У комплект входить маркер, що стирається.
КРЕЙДЯНА ДОШКА
Підходить для всіх видів крейди
У набір входять крейда та гумка.
Дошка – ідеальне місце для розвитку художнього чуття за допомогою створення чудових малюнків .
Характеристики продукту:
- Дошка має вбудований класичний абак з намистинами , з яким дитина почне пригоду з рахуванням
- Для дітей старшого віку це чудова допомога у вивченні основних математичних операцій, таких як додавання, віднімання та множення.
- На дошці також є годинник з рухомими стрілками.
- Додатково, набір містить магніти з літерами
| Основні | |
|---|---|
| Тип мольберта | Дитячий |
| Матеріал | Дерево |
| Вага | 0.5 кг |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Колір | Дерево |
| Додаткові характеристики | |
| Підставка під палітру | Так |
| Поличка | Так |
| Коліщата | Ні |
| Максимальная ширина холста | 350 мм |
| Максимальная длина холста | 420 мм |
- Ціна: 483 ₴